Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

CARIERE

Anul 2016 a fost unul fantastic pentru noi si ne dorim ca 2017 sa fie de cel putin doua ori mai bun. De aceea, avem nevoie de forte noi si oameni noi, cu initiativa, in echipa noastra!
Esti persoana potrivita daca:
  • stii sa lucrezi eficient si mai ales motivat
  • esti o persoana responsabila si serioasa
  • esti dispusa sa inveti si sa cresti profesional
  • esti organizata si atenta la detalii
  • iti place sa cunosti oameni noi si sa comunici
  • cauti solutii pentru orice situatie/provocare
Ce responsabilitati ai:
  • activitati specifice de secretariat: primirea vizitatorilor, asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor in conformitate cu cerintele; preluare, inregistrare, indosariere si arhivarea corespondentei/actelor
  • intocmire facturi si contracte
  • asigurarea colaborarii eficiente intre departamente
  • actualizare baza de date (introducere de contacte noi, detalii noi etc)
  • achizitii, cand este cazul
  • comunicarea cu departamentul financiar
Ne plac si rasplatim oamenii care sunt dispusi sa dea 100% si nu necesita supraveghere constanta pentru a-si realiza obiectivele.
Ce oferim?
  • salariu fix
  • bonusuri de performanta in baza unor indicatori KPI
  • decont transport
  • telefon
  • mediu de lucru creativ si educative
  • posibilitati de promovare
Cum aplici?
Ne trimiti un email pe adresa contact@alymedia.com cu CV-ul tau + foto si ne spui de ce iti doresti acest job.
Te asteptam in echipa! 🙂
PS: candidaturile fara raspuns la intrebare, nu vor fi luate in considerare.
PPS: jobul este doar pentru Bucuresti.
Daca:
  • iti place sa zambesti
  • iti place sa inveti si dezvoltarea personala este importanta pentru tine
  • esti serios si ai cei 7 ani de acasa
  • urasti lenea, iti organizezi bine timpul de lucru si iti place sa ii ajuti pe cei din jur
  • gandesti pe termen lung si ai rabdare sa faci activitati care aduc rezultate de durata
  • iti place sa comunici si sa cunosti oameni noi
  • ai experienta in vanzari (B2B – avantaj)
  • esti pasionat de digital – marketing (avantaj)
Hai sa ne cunoastem si sa vedem ce putem realiza impreuna!
Ce trebuie sa faci?
  • sa inveti produsele si serviciile precum si instrumentele de lucru folosite in ofertare
  • vei identifica canale noi de promovare si vanzare a produselor
  • vei identifica nevoile clientilor si oferi solutia cea mai potrivita
  • vei crea o experienta excelenta de cumparare clientilor AlyMedia
Ce iti oferim?
Salariu fix si comision din vanzari, bonusuri de performanta, PC, telefon, decont transport.
Mediu de lucru placut, colectiv tanar, cursuri si carti pentru dezvoltare personala.
Cum aplici?
Ne trimiti un email pe adresa contact@alymedia.com cu CV-ul tau si ne spui de ce iti doresti acest job.

JOB NOT AVAILABLE

Trimite-ne CV-ul tău pe adresa contact@alymedia.com sau completează formularul de mai jos!

Assistant ManagerSales Consultant

captcha

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
CERE OFERTA

captcha